Обмін та повернення постільної білизни та товарів для сну в інтернет магазині Malva Style

Обмін та повернення в інтернет магазині Malva Style здійснюється згідно вимог діючого законодавства України. Обміну та поверненню не підлягають товари з переліку затвердженого постановою КМУ від 19.03.94 р № 172.

Купити постільну білизну в магазині Мальва — безпечно і без ризиків

обмін та повенрнення постільної білизни у мальва

Інтернет магазин товарів для сну та постільної білизни Malva пропонує купити товар безпосередньо від виробника. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам гарантувати високу якість виробів і безпечність покупки.

Звертаємо увагу, що в магазині Мальва стайл можливий обмін та повернення пледів, халатів, рушників та інших виробів, відповідно до вимог діючого Законодавства України.

Ми гарантуємо обмін та повернення товарів на сайті malva-style.com.ua

гарантований обмін товару у malva style

Повернення та обмін товарів належної якості в онлайн магазині Мальва Стайл здійснюється відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», та дає право повернути або обміняти товар, який не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки.

Умови повернення постільної білизни належної якості:

зверніться до менеджерів Мальва у 14-денний термін з дня покупки і сформулюйте проблему;
підготуйте товар до повернення — він має бути в оригінальній упаковці, мати фабричні ярлики, зовнішній вигляд та споживчі властивості не порушені;
перевірте наявність товарного або касового чеку, чи іншого документу, що підтверджує оплату зазначеного товару.

У разі відмови покупця від товару належної якості, вартість доставки товару та відправлення його назад оплачується покупцем.

Умови обміну постільної білизни аналогічні поверненню товару.

Обмін та повернення товарів неналежної якості відбувається згідно зі статтею 8 (частина 14) Закону України "Про захист прав споживачів". У разі виникнення сумнівів в якості споживаного товару (махрові рушники від магазину Мальва, пледи, халати, тощо) такий товар має пройти спеціалізовану експертизу. Обмін або повернення грошових коштів в такому разі може відбутися тільки за результатами експертизи. Звертаємо вашу увагу, що споживач, або його представник мають право особисто брати участь у перевірці якості товару.

Після завершення експертизи, менеджери Мальва Стайл повідомлять вас по наданим контактам і нададуть документ для підтвердження.